اینترنت پرسرعت +ADSL2

اینترنت پرسرعت +ADSL2 یکی از ارزان ترین راه های تامین اینترنت است با توجه به اینکه بستر ارتباطی شما در این نوع اتصال خطوط تلفن ثابت می‌باشد ، کیفیت و سرعت ارتباط شما در این نوع اتصال بسیار به کیفیت اتصال کابل های تلفن وابسته است. البته باید توجه داشته باشید صرفا برقرار شدن تماس در بستر خطوط تلفن ثابت به معنی مناسب بودن کیفیت اتصال شما نیست چون سرویس تماس تلفنی علارغم کیفیت ضعیف خطوط تلفن نیز برقرار می‌شود. تقریبا می‌توان گفت پایین بودن مقاومت سیم های ارتباطی تلفن از مرکز مخابراتی تا محل نصب مودم از ملزومات کیفیت مناسب سرویس اینترنت +ADSL2 است. لازم به ذکر است پس از راه اندازی سرویس +ADSL2 کیفیت اتصال شما به راحتی قابل اندازه گیریست ، برای اطلاع از کیفیت خطوط پس از برقراری ارتباط می‌توانید با ارائه دهنده سرویس اینترنت خود تماس بگیرید؛ البته این پارامتر ها در مودم شما نیز قابل مشاهده است.

در صورتی که تصمیم به راه اندازی سرویس اینترنت پرسرعت +ADSL2 دارید با دردست داشتن اصل کارت ملی و قبض تلفن به شرکت اطلاع رسانی ارجان نت مراجعه فرمائید. همچنین می‌توانید برای مشاهده لیست تعرفه ها اینجارا کلیک کنید.

در صورتی که مشترک ما هستید و می‌خواهید از کیفیت خط خود مطمئن شوید می‌توانید با پشتیبانی تلفنی شرکت اطلاع رسانی ارجان نت تماس حاصل فرمائید. و یا درصورتی که میخواهید وارد پنل کاربری خود شوید اینجا را کلیک کنید