اینترنت پرسرعت وایرلس

اینترنت پرسرعت وایرلس (Wireless Internet) یا همان اینترنت رادیویی به اتصالی اینترنتی گفته میشود که بدون نیاز به سیم و کابل های مسی برقرار می شود.

به این معنا که اینترنت بی سیم بر بستر امواج  رادیویی و یا همان سیگنال های ماهواره ای منتقل  شده و توسط ارائه دهنده خدمات وایرلس WISP به کاربر ارائه می شود. در این نوع اتصال بی سیم تنها به یک مودم، آنتن، اکسس پوینت نیاز دارید. بدین صورت که اکسس پوینت (رادیو) به عنوان گیرنده امواج اینترنت بر روی پشت بام با ارتفاع مناسب معمولا بر روی یک شاخه لوله نصب می‌شود همچنین یک مودم یا روتر در ساختمان (ترجیحا نزدیک به مرکز ساختمان برای دسترسی باکیفیت‌تر) جهت پخش سرویس در ساختمان و ارائه پوشش وای فای راه اندازی می‌شود لازم به ذکر است ارتباط رادیو (نصب شده در بام ساختمان) تا مودم (همان دستگاه وای فای) از طریق کابل شبکه تامین می‌شود.

در صورتی که علاقه به دریافت سرویس اینترنت پرسرعت وایرلس از شرکت اطلاع رسانی ارجان نت را دارید لطفا با شماره دفتر تماس بگیرید.

برای مشاهده تعرفه های وایرلس اینجا را کلیک کنید

در صورتی که درحال حاضر مشترک ما هستید و می‌خواهید از میزان ترافیک یا زمان باقی مانده سرویس خود مطلع شوید اینجا را کلیک کنید